На Північному обході Житомира до 1 жовтня необхідно усунути ямковість

На Північному обході Житомира до 1 жовтня необхідно усунути ямковість

На думку керівників САД області, необхідне пришвидшення темпів виконання робіт. Об этом сообщает ukr-monitor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, що в Житомирській області на дорозі М-06 Київ-Чоп триває реконструкція Північної об’їзної Житомира. 5 вересня відбулась спільна нарада керівника САД у Житомирській області Геннадія Савченка, головного інженера-резидента з технічного нагляду Георгіоса Папапавлоу та керівника проекту, що представляє підрядну компанію Sinohydro Corporation Limited (КНР).


У межах наради обговорились питання: пришвидшення темпів виконання робіт та вирішення питання підписання угоди на утримання ділянки автодороги в зимовий період.


Про це повідомляє пресслужба САД у Житомирській області.


Для виконання поставлених завдань встановлено суворі строки: до 10 вересня цього року надати уточнений графік реалізації по кожній з частин об’єкту реконструкції, а до 1 жовтня усунути наявну ямковість та мати угоду на зимове експлуатаційне утримання наявної ділянки шляху, що також підлягає реконструкції.


Незалежний інженер технічного нагляду FIDICвідзначив незначний прогрес в роботі. За його словами, реальний результат роботи зможемо побачити після влаштування покриття з цементобетонного покриття на половині ділянки, і для цього вже 50% основи готово.


У свою чергу, представники підрядника відзначили, що усі лабораторні випробування самого бетону та його складових мають гарні показники.


Нагадуємо, що Проектом реконструкції Північної об’їзної м. Житомир передбачено розширення дороги й доведення її до технічної категорії 1-Б (ділянка довжиною 22,3 км) з 4-смуговою бетонною проїзною частиною (2х7,5м), а також будівництво й реконструкцію 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях, реконструкцію 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2-х пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.


Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/DTP/na-pivnichnomu-obhodi-zhitomira-do-1-zhovtnya-neobhidno-usunuti-yamkov-10938636.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя