Фаєр-шоу для Зеленського: у Житомирі відбулося одразу дві акції протесту. Фоторепортаж

Фаєр-шоу для Зеленського: у Житомирі відбулося одразу дві акції протесту. Фоторепортаж

У Житомирі на площі Соборній поставили залізні арки, через які на територію площі пускають лише акредитованих, а інших просять обійти в обхід. На вулиці Леха Качинського під цими ж арками одночасно відбулося дві акції протесту. Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фаєри, зав’язані роти і вигуки «Ні капітуляції!», — ось як активісти зустрічали президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0

З однієї сторони стояли активісти, що виступають за свободу слова. Це представники телеканалів «ZIK» та «News One» та активісти з їх сторони, вони зазначають, що вийшли відстоювати свободу слова. Вони тримали кольорові банери з лозунгами «ЗЕ проти свободи слова!», і були із зав’язаними ротами.

«З приходом Володимира Зеленського до влади посилився тиск на наш медіа-холдинг, куди входять телеканали «ZIK», «News One» та «112 Україна». Люди прийшли нас підтримати», — зазначив представник телеканалу «ZIK».

З іншої сторони, житомирські активісти, що вийшли на акцію проти узгодження формули Штайнмайєра. Вони також прийшли з плакатами, проте на аркушах А 4, розписаних маркерами, з рупором та димовими шашками.

«Люди воювали не за те, щоб зараз ми здавали позиції! Зеленський пхає нас до ями Кремля! Ми хочемо, щоб президент почув людей!», — вигукують активісти.

Запалені шашки поліція швидко ліквідувала, активісти продовжили вигукувати «Ні капітуляції!» та «Ганьба!».


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Polityka/faer-shou-dlya-zelenskogo-u-zhitomiri-vidbulosya-odrazu-dvi-aktsiyi-pr-10949031.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя