У Києві вівторок буде холодним, без опадів – синоптикиня

Прогноз погодиБотанічний сад, автор фото – Олександр Сенько Об этом сообщает 0572ua.com со ссылкой на СМИ.

Мімімі – буде погода в Україні найближчої неділі, 13-го жовтня. Я навмисне показую цю прогностичну карту температури повітря аж на кінець тижня, щоб не хукати на пальці, а зігрітися хоча б прогнозом!

Ну, й ми часто говоримо з вами на початку тижня про найближчу синоптичну перспективу. Тому, хоча й за попереднім прогнозом, проте все ж приємно повідомити, що неділя в Україні буде сонячною та теплою. Протягом дня +15+22 градуси, на північному сході +12+16 градусів. Не уявляю!

Але бачу, що вівторок вже надувся, тому повертаємося до наших поточних холодних реалій із шапками на очі та хутряними аристократичними безрукавками у вишуканих салонах маршруток.

8-го жовтня в Україні переважатиме повітряна маса арктичного походження. Тому вночі очікується 0-4 градуси морозу, на високогір’ї Карпат і нижче, протягом дня – просто якесь знущання з громадян: максимально +7+12 градусів.

Єдиний осередок тепла і, що особливо дотепно з боку атмосфери – це буде вночі – виявиться на півдні. У Криму, на Запоріжжі та на Донеччині у нічні години місцями передбачається +10+15 градусів. Але це все тепло, яке може бути завтра.

Хоча б опади в більшості областей України малоймовірні, лише на Харківщині та Луганщині пройдуть невеликі дощі.

У Києві вівторок буде холодним: вночі 0-2 градуси морозу, вдень +8+10 градусів. Без опадів.

Потепління розпочнеться вже в середу, поступово, не без дощів у середині тижня. А ось у неділю будемо радіти сонцю та теплу.

Тримайтеся, ліси та парки!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Наталка ДІДЕНКО, синоптикиняДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570445188-u-kievi-vivtorok-bude-holodnim-bez-opadiv-sinoptikinya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя